Overlay

Szybka dieta na odchudzanie

Szybka dieta na odchudzanie, miliony osób ją stosuje!

Szybka dieta na odchudzanie to taka, która w krótkim czasie pozwoli zgubić zbędne kilogramy. Jaka dieta jest najbardziej popularna?

Strony o odchudzaniu przedstawiają różnego rodzaju diety. Różnią Szybka dieta na odchudzaniesię one nie tylko jadłospisem, ale i czasem trwania. Wśród nich jest dieta kopenhaska, potocznie zwana dieta cud. Niemal wszystkie strony o odchudzaniu o niej piszą!

DIETA KOPENHASKA – dieta, którą stosuje się przez 13 dni. Jest to rodzaj diety bardzo rygorystyczny i wymagający.

Wydawałoby się, że dieta cud nie istnieje a jednak! Strony o odchudzaniu pękają w szwach od informacji na temat tej diety. Coś musi w tym być skoro jest ona tak popularna.

DIETA KOPENHASKA:

  • przygotowywanie posiłków nie pochłania dużej ilości czasu
  • produktów spożywczych się nie waży – nie ma takiej potrzeby
  • składniki spożywcze można łatwo nabyć
  • pierwsze efekty są motywacją do dalszych działań zmierzających do utraty wagi.

Szybka dieta na odchudzanieSzybka dieta na odchudzanie choć jest bardzo popularna ma swoje skutki uboczne. Dieta cud przynosi różne efekty jak i reakcje organizmu. Niektórzy podczas jej stosowania odczuwają bóle głowy, drażliwy nastrój czy spadek dobrego samopoczucia. Dieta zalecana jest dla osób nie mających problemów ze swoim zdrowiem.

Jakie są korzyści ze stosowania tego rodzaju diety? Bez wątpienia przyśpieszony spadek wagi. Na różnych forach internetowych poświęconych tematyce odchudzania można przeczytać opinie osób, które rzeczywiście schudły. Wyniki są zróżnicowane, jedni chudną 4 kg, inni 5-8 kg.  Oto niektóre z wypowiedzi:

„Dieta kopenhaska pomogła mi schudnąć 4 kg. To dla mnie wymarzony wynik jak na trzynaście dni jej stosowania. Było ciężko, ale warto stosować tą dietę. Odchudzałam się szybko przed ważną imprezą firmową i zmieściłam się w sukienkę o rozmiar mniejszą niż zazwyczaj noszę. Wyglądałam mega, wszyscy mi o tym mówili”.

Z kolei z innej wypowiedzi wynika, że jednej kobiecie dieta ta pomogła schudnąć po ciąży.

„Zastosowałam tą dietę po ciąży, aby pozbyć się brzuszka. Dieta, która dużo wymaga i ma ostre zasady, ale dzięki niej mój brzuch  spadł. Wyniki na wadze widoczne”.

 

 

 

 

 

 

 

3 thoughts on “Szybka dieta na odchudzanie

  1. dieta kopenhaska to dieta z którą się odchudzałam. ja po niej schudłam trochę bo tylko 2 kilo. wydaje mi się że mało schudłam ale to zawsze coś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *